Zajazd Marta
Z zamiłowania do rodzinnej tradycji
Najpierw były jabłka, aronie i kilkuhektarowe gospodarstwo. Jednak ogromna pasja, zamiłowanie do myśliwskiej kuchni i marzenia o własnym zajeździe skutecznie wygrały z sadowniczą przyszłością. Powstaniu Zajazdu Marta przyświecał jeden cel – stworzyć ciepłe, rodzinne miejsce o wysokim standardzie, gdzie najwyższą wartością będzie pielęgnowanie staropolskich tradycji. I tak też się stało. Po latach ogromnego zaangażowania i ciężkiej pracy naszej rodziny, w 1993 roku otworzyliśmy restaurację Zajazd „Marta” w Pułankowicach.

Z roku na rok Zajazd rozwijał się co raz bardziej i zyskiwał uznanie takich osobistości jak Robert Makłowicz, Jan Peszek czy Piotr Bikont.

Droga jaką przeszliśmy przez ostatnie 25 lat jest już na stałe wpisana w historię naszej rodziny. Wierzymy, że następne pokolenia pielęgnować będą rodzinną tradycję Zajazdu i nieprzerwanie dbać o smakowe doznania i komfort pobytu naszych Gości.


Razem współtworzymy historię tego miejsca.

Zajazd Marta
Nasza historia
1993
Otwarcie restauracji
Lipiec - historyczne otwarcie restauracji Zajazd „Marta”
1993
Budowa trzygwiazdkowego hotelu
Maj - oddanie do użytku trzygwiazdkowego hotelu
2003
Budowa nowego budynku restauracyjnego
Lipiec - budowa nowego, bardziej komfortowego budynku restauracyjnego z dodatkowymi pokojami hotelowymi
2007
Nagroda Dziennika Wschodniego “Złota łyżka”
Marzec - nagroda Dziennika Wschodniego „Złota łyżka” przyznawana najlepszym restauracjom Lubelszczyzny. ”Kołduny litewskie w Zajeździe „Marta” nie mają sobie równych” - krytyk kulinarny Piotr Bikont
2011
Kulinarne podróże Roberta Makłowicza
Lipiec - właściciele Zajazdu Marta i Stanisław Stelmach biorą udział w programie „Kulinarne podróże Roberta Makłowicza”. Wspólne przyrządzanie dziczyzny z tak ważną i znaną osobistością świata kulinarnego było dla nas ogromnym wyróżnieniem.
2018
Najlepsza dziczyzna na Lubelszczyźnie!
Maj - Stale się rozwijamy, zmieniamy i stajemy jeszcze lepsi. Nieustannie zapraszamy na najlepszą dziczyznę na Lubelszczyźnie!
Login Form
Register Form