PRZYJĘCIA WESELNE

Zajazd Marta to doskonałe miejsce na organizację każdej uroczystości

weselnej bez względu na to czy planujesz wesele na kilkaset osób

czy kameralne przyjęcie dla najbliższej rodziny.

 

Piękne otoczenie, komfortowe, klimatyzowane wnętrza i nienaganna obsługa – to gwarancja jaką dajemy Młodej Parze, by ten dzień był spełnieniem ich weselnych marzeń. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 3 otwarte, jasne i klimatyzowane sale restauracyjne, w których zorganizować możemy przyjęcie dla 200 osób. W przypadku organizacji wesel na większą skalę, przestrzeń tą powiększamy przy wykorzystaniu białego namiotu.Nasze doświadczenie i dbałość o świeże, lokalne produkty to gwarancja pysznych dań weselnych, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym Gościom. Menu weselne dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań przyszłych Nowożeńców. Ceny zestawów rozpoczynają się już od 135 zł/os. Do każdego zestawu lampka powitalnego szampana GRATIS! Menu może zostać rozszerzone o ofertę stołów tematycznych, takich jak stół wiejski ( doskonała wiejska wędlina, pieczona szynka wieprzowa, tradycyjny chleb wiejski ), stół rybny czy stół sushi (świeże ryby z lokalnych hodowli). Dbając o każdy szczegół związany z planowaną uroczystością i w trosce o komfort Młodej Pary, bezpłatnie udostępniamy im Apartament Nowożeńców. Oferujemy również 40 miejsc noclegowych dla Gości weselnych w bardzo atrakcyjnych cenach – 50% taniej. Planujesz ślub? Spotkaj się z nami, zobacz nasze wnętrza, omów szczegóły związane z przygotowaniem i realizacją Twojego wymarzonego wesela. Z nami ten dzień będzie wspaniały!

Zapytaj o wolny termin.

 


KOMUNIE I CHRZTY

Chrzest Święty i Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowe

wydarzenia zarówno dla dziecka jak i całej rodziny.

 

To uroczystości z jednej strony kojarzące się z podniosłą atmosferą, a z drugiej beztroską zabawą najmłodszych uczestników. Bazując na wieloletnim doświadczeniu organizujemy rodzinne przyjęcia z powodzeniem łącząc elegancki charakter uroczystości z dziecięcym świętowaniem.

Dbając o podniebienie wszystkich Gości oferujemy specjalnie skomponowane menu – znajdują się w nim zarówno wyszukane dania jak i tradycyjna kuchnia regionalna. Tak by uroczystość była odzwierciedleniem Twoich oczekiwań umożliwiamy indywidualne dostosowanie szczegółów dotyczących wystroju sali, np. ustawienie stołów czy kolor dekoracji.

Gwarantujemy dzień pełen wrażeń i cudownych emocji nie tylko dla najmłodszych. Organizujemy przyjęcia opatrzone opieką animatorki zabaw. Współpracujemy również z firmą oferującą dmuchane zjeżdżalnie i zamki. Dodając do tego zieloną, zaciszną okolicę w jakiej usytuowany jest nasz hotel oraz duży ogród, mamy przepis na przyjęcie doskonałe.

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz zarezerwować salę skontaktuj się z nami. Wspólnie omówimy wszystkie szczegóły Twojego przyjęcia.

 


KONFERENCJE, SZKOLENIA

Szukasz miejsca do przeprowadzenia szkolenia,

konferencji lub bankietu? Świetnie trafiłeś!

 

Nieustannie rozszerzając i dostosowując ofertę do wymagań Klientów biznesowych stworzyliśmy specjalnie przygotowaną, klimatyzowaną salę konferencyjną. Sala wyposażona została w nowoczesne nagłośnienie, projektor z ekranem, flipchart oraz dostęp do szybkiego, bezprzewodowego Internetu. Z powodzeniem zorganizujesz tu profesjonalną konferencję dla liczba osób. – nie miałam tej informacji
Każde spotkanie biznesowe w Zajeździe to możliwość zasmakowania w tradycyjnych smakach Lubelszczyzny.

Przygotowujemy pyszne lunche wedle indywidualnie dobranego menu. Zapewniamy również energetyczne przerwy kawowe ze świeżym, domowym ciastem.

Zajazd „Marta” znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji. Z jednej strony dzięki położeniu bezpośrednio przy drodze krajowej, uczestnicy nie będą mieli problemu z szybkim i łatwym dotarciem do celu, a z drugiej panująca tu atmosfera ciszy i spokoju zapewni im pełną koncentrację w trakcie spotkań. Dodatkowo duży, bezpłatny parking znajdujący się tuż obok hotelu to komfort, który doceni każdy z przyjezdnych Gości.

W przypadku szkoleń kilkudniowych oferujemy rezerwację noclegów w atrakcyjnych cenach. Szczegółową ofertę naszego hotelu znajdziesz tutaj.

 


IMPREZY FIRMOWE

Integracyjne spotkania firmowe w „Marcie” to stała pozycja

w naszej Zajazdowej ofercie.

 

Od lat organizujemy tzw. jajeczka wielkanocne, śledziki wigilijne lub firmowe urodziny. Wiedząc jak ważne jest aby event integracyjny przyniósł zamierzony efekt, dbamy o każdy szczegół jego powodzenia – od wystroju, poprzez pyszne jedzenie, na nienagannej obsłudze kelnerskiej kończąc.

Masz własny pomysł i miejsce na imprezę integracyjną, a jedyne czego Ci brakuje to pyszne potrawy dla Twoich pracowników? Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom prowadzimy okazjonalny catering w miejsce wskazane przez Klienta. Ty składasz zamówienie, a my pojawiamy się w umówionym miejscu i czasie.

Korzystając z naszych wieloletnich doświadczeń oferujemy przejrzysty i dokładny model rozliczenia każdej imprezy firmowej. Skontaktuj się z nami i poznaj swoją indywidualną ofertę cenową.

Login Form
Register Form