Komunie i chrzciny w Zajeździe Marta

 

 

 

 

Chrzciny i komunie to wyjątkowy moment nie tylko w życiu dziecka, ale również jego rodziców. Przy tak podniosłym i ważnym momencie, warto jest organizację przyjęcia powierzyć profesjonalistom, tak by móc cieszyć się i w pełni poświęcić celebracji tych niezwykłych chwil w życiu ukochanego dziecka.

Zajazd Marta “Z miłości do natury”  posiadając wieloletnie doświadczenie w organizacji wszelkiego typu imprez- jest w stanie pomóc i doradzić na każdym etapie przygotowania tego wyjątkowego wydarzenia.. Oferujemy swoim gościom trzy przestronne i klimatyzowane sale restauracyjne. indywidualnie dobrane menu, pomożemy w zorganizowaniu czasu wolnego dzieciom przebywającym na przyjęciu ( kącik zabaw, dmuchany zamek itp), udekorujemy odpowiednio sale i nienagannie i z pełnym profesjonalizmem obsłużymy gości na przyjęciu.

​Wielokrotnie nagradzana kuchnia Zajazdu Marta ( specjalizująca się w daniach z dziczyzny), zdobyła m.in. nagrody: “Złotą Łyżkę”, “Na Szlaku Polskiej Gęsiny” oraz  pozytywne recenzje krytyków kulinarnych: Piotra Bikonta, Roberta Makłowicza. Nasza restauracja dostarczy Państwu najlepszych doznać smakowych w regionie. Bazujemy tylko na naturalnych składnikach, darach lasu. Na Waszych talerzach odkryjecie nasze zamiłowanie do wędkowania, grzybobrania itp. Warzywa przez nas podawane  pochodzą z przydomowego, ekologicznego  ogródka, a w serwowanych daniach odkryjecie Państwo naszą pasję i miłość do gotowania.

Kochani rodzice- ​zapraszamy serdecznie w Marty Gościnne Progi- wstąpcie do nas na przepyszną kawę w drodze do pracy, zorganizujcie sobie trochę czasu by zasmakować się w naszych obiadowych specjałach lub też wybierzcie się na kolację przy świecach- innymi słowy- odwiedźcie nas, porozmawiajmy o waszych oczekiwaniach względem przyjęcia- pozwoli to Wam przekonać się z jak wielkim zaangażowaniem podchodzimy do Waszej uroczystości.

​Zajazd Marta zaprasza.

 

Login Form
Register Form