WESELA W ZAJEŹDZIE MARTA

 

Zajazd Marta “Z miłości do natury” oferuje swoim gościom trzy przestronne, klimatyzowane sale weselne. Bogate, dopasowane indywidualnie menu. Hotel z pokojami w standardzie 3***, rabaty dla gości( połowa ceny podstawowej pokoju wraz ze śniadaniem w cenie),bezpłatny parking, gratisy dla Państwa Młodych (apartament dla nowożeńców, dekoracja sal, kwiaty, pokrowce, ścianka itp).

W swojej ofercie posiadamy m.in. urokliwy plener na sesję ślubną( lasy, stawy, romantyczna  łódka…).

Otoczenie Zajazdu – tereny zielone, zewnętrzne patio, duży ogród z oczkiem wodnym- sprzyjają wypoczynkowi i relaxowi.

Wyrobiona latami marka i klasa  Zajazdu Marta (pierwsza restauracja otworzona w 1993r!) pozwala nam poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w organizacji imprez i zaufaniem naszych wiernych gości.

Nagradzana kuchnia Zajazdu Marta specjalizująca się w daniach z dziczyzny i darach lasu-  uzyskała m.in nagrodę “Złotej Łyżki” i unikatową pozycję “Na szlaku Polskiej Gęsiny”.

Profesjonalnie podchodząc do każdej zleconej imprezy-  jesteśmy w stanie pomóc i wesprzeć we wszystkich etapach organizacji: Pomożemy w wyborze zespołu/DJ,; dekoratora, florystki, animatora dziecięcego itp.

Dla gości przyjezdnych oferujemy 20 pokoi mieszczących łącznie 40 osób.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i umówienie się na bezpłatną degustację dań przedślubnych ,która pozwoli Państwu poznać i zasmakować próbkę naszych kulinarnych możliwości.

Gościnne Progi Zajazdu Marta zapraszają!

Login Form
Register Form